1. Avrupa Uçuş Kampanyası fırsatından 13.07.2016 – 31.01.2017 tarihleri arasında ALTINCICADDE’den tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapmış müşteriler  yararlanabilir.
 2. Her bir katılımcı bir adet kampanya kodu hak etmiş olacaklardır. Katılımcılar kampanya kod ve TCKN üzerinden takip edilecektir.
 3. Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır.
 4. Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır) ve harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) katılımcıya ait olacak şekilde Ankara (Esenboğa)  İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen) ve İzmir(Adnan Menderes) havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano, ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında, çift kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti hakkı kazandırır.
 5. Kampanyadan sadece gerçek kişiler faydalanabilir.
 6. Kampanyaya katılım kişi başına 1 adetle sınırlıdır.. Farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 7. Katılımcı’nın Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmesi için öncelikle ALTINCICADDE’den tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapmalıdır. Kampanya kodu ile   altincicaddeileucuyorum.com mikro site üzerinden yapılacaktır.
 8. Kampanya Kodu online alışverişlerde üyelik hesabınıza, mağaza alışverişlerinde ise faturanız ile birlikte teslim edilecektir. 
 9. Katılımcı, referans kodu  ile kampanya kapsamında altincicaddeileucuyorum.com web sitesine girerek, rezervasyon formuna ulaşması ve formu eksiksiz doldurup çıktısını alması gerekmektedir.
 10. Çift kişilik kampanyada uçuş hakkı ALTINCICADDE müşterisine aittir. Başka biri tarafından kullanılamaz.
 11. Şirketler bu kampanyadan yararlanamazlar.
 12. Web sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonun yapılma süresi,  abonelerin alışverişlerinden sonraki 30 günlük bekleme süresini takip eden 30 gün içerisinde olmalıdır. Bu süreden daha geç ve bekleme süresi bitmeden yapılacak olan başvurular değerlendirilmeyecektir.
 13. 30 günlük bekleme süresi içerisinde iptal veya iade edilen siparişler kampanya kapsamı dışında kalacaktır.
 14. Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır,
 15. İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır,
 16. Tarih tercihleri arasında en az 2 hafta olmalıdır.
 17. Dönüş, gidiş yapılan havalimanına olacaktır.
 18. Başvuru formu alışveriş fatura fotokopisi ile birlikte posta, kargo ya da kurye ile BRANDCOOP’a gönderilecek ve formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır,
 19. En son geri (uçuş) dönüş tarihi, başvuru tarihinden 1 yıl sonra olabilir.
 20. 3 Temmuz – 7 Temmuz 2016, 27 Ağustos – 30 Ağustos 2016, 10 Eylül – 15 Eylül 2016 / 19 Aralık 2016 – 03 Ocak 2017, 19 Mayıs 2017 – 23 Mayıs 2017 22 Haziran 2017 – 28 Haziran 2017, 29 Ağustos 2017 – 5 Eylül 2017 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamında değildir.
 21. Alan vergilerinin tahsilatının karşılanacağı kredi kartı bilgileri veya havale yapılacak hesap bilgileri, uçuş hakkını kullanacak olan kişilerden en az birine  ait olmalıdır.
 22. Bahsi geçen koşullar yerine getirilmemiş ise başvuru geçersiz sayılacaktır.
 23. Katılımcının, Kampanya’ya hak kazanılan tarihten sonraki, imzalanmış rezervasyon formunu, (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) kampanya düzenleyicisine masrafı müşteriye ait olmak üzere göndermesi gerekmektedir (BRANDCOOP Barbaros Bulvarı, Nisbetiye Mahallesi, Uygur İş Merkezi, No: 102, Zincirlikuyu, Beşiktaş, İstanbul)
 24. Gönderiler posta, kurye, kargo yoluyla yapılacaktır. Evrakların asıllarının BRANDCOOP’a ulaşması ile birlikte, başvuru tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.
 25. Başvurunun BRANDCOOP’a ulaşması ile birlikte başvurunun ulaştığına dair Müşteriye bilgi ve teyit araması yapılacaktır.
 26. Geçerli başvurularda bilet teklifine ilişkin katılımcıların aramaları BRANDCOOP tarafından 5 – 10 iş günü arasında yapılacaktır. Fatura sahibi ile uçuş hakkından faydalanmak isteyen katılımcılardan birinin aynı kişi olmaması durumda başvuru geçersiz sayılacak ve ikinci başvuru hakkı tanınmayacaktır.
 27. Uçuş teklifini sunmak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BRANDCOOP tarafından katılımcıyla telefon ve e-posta ile bağlantı kurulacaktır.
 28. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler dikkate alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir.
 29. Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia vb Star Alliance üyesi hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup Katılımcının havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.
 30. Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve katılımcıya 2. Veya 3. Tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir. 
 31. Katılımcı, kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine danışma hattı arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidir. Uçuş teklifi onayı ile 24 saat içerisinde geri dönüş yapan katılımcılar, kendilerine sunulan teklifte belirtilmiş olan ücretler geçerliliğini korur.
 32. Uçuş teklifi onayı ile 24-48 saat arasında geri dönüş yapan katılımcıların tekliflerinin vergilerinde  +50 Euro’ya kadar bir artış söz konusu olabilir. Net artış rakamı katılımcıya müşteri temsilcisi tarafından bildirilir.
 33. 48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar uçuş teklif haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz.
 34. Katılımcı tarafından onay verilen uçuşa ait hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masrafların tahsilatının gerçekleşebilmesi için uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formu  (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) uçuş teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat içinde eksiksiz doldurulup imzalanarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmedir. Mail order formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemi yapılmaz.
 35. Katılımcı, uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BRANDCOOP ’tan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.
 36. Hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, katılımcı tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi kredi kartı (VISA ya da MasterCard) gerçekleşebilir, sanal kart veya elden ödeme geçerli değildir. Kredi kartına ait bilgilerin uçuşu yapacak kişiye ait olması gerekmektedir.
 37. Uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından ALTINCICADDE, BRANDCOOP, Yetkili Satış Kanalları sorumlu tutulamaz. ALTINCICADDE ve BRANDCOOP savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 38. Havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları ALTINCICADDE , BRANDCOOP, Yetkili Satış Kanalları, onun vekilleri veya acentalar garanti etmemektedirler.
 39. ALTINCICADDE , BRANDCOOP ya da Yetkili Satış Kanallarının yetkisi ve iradesi dışındaki mücbir sebep halleri bakımından veya müşterilerin uçuşlarını iptal etmesi hallerinde Müşteriye herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat ödenmeyecektir.
 40. ALTINCICADDE , BRANDCOOP, Yetkili Satış Kanalları kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.
 41. Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. ALTINCICADDE, BRANDCOOP ve Yetkili Satış Kanalları bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar ilgili ülkeye giriş izinlerinden ve kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.
 42. Seyahat edecek kişilerin şahsi bilgileri (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahat ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için anlaşma ortakları (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma ve ALTINCICADDE) ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılan her bir müşteri, bu hususu kabul etmiş sayılır.
 43. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 44. Bu kampanya stoklarla (1.000 adet kod ) sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.

 

Yetkili Kurum ve Tüketici Danışma Hattı:
BRANDCOOP,
Barbaros Bulvarı, Nisbetiye Mahallesi, Uygur İş Mrk, No: 102, Z.kuyu, Beşiktaş, İstanbul İrtibat Numarası hafta içi 9:30 – 18:00     0212 963 0 350
(Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)

Kampanya detaylarına geri dön

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Size özel kampanyalardan, indirimlerden, yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.