Sipariş adımları


Ürünleri Seçme ve Sepete Ekleme

Altincicadde.com’da beğendiğiniz ya da evinizin ihtiyacı olan ürünleri inceleyin, ürün açıklaması ve içerik kısımlarını okuyun, ardından sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Adresini Belirleme

Teslimat Adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adres varsa o adresi seçebilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabileceğinizi unutmayın.

Ödeme Adımı

Kredi kartı ile ödeme seçeneği için bilgilerinizi girerek ödeme adımını tamamlayın.

Sipariş Özeti

Siparişinizi onaylamadan önce “Sipariş Özeti” sayfasından kendinize ait bilgileri mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Önceden girdiğiniz bilgilerden değiştirmek istediklerinizi değiştirebilirsiniz.

Siparişin Onaylanması

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizin Onaylanmasından Sonra Yapabilecekleriniz


Adres Değişikliği

Yanlış adrese sipariş vermeniz durumunda 0850 333 6 223 telefon numarasından sipariş verilen adresi, siparişiniz kargoya verilmeden önce değiştirebilirsiniz.

İptal ve İade İsteği

Siparişinizi tamamen iptal etmek için 0850 333 6 223  nolu telefon numarasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemleriniz için Siparişlerim sayfasından İade İşlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Altincicadde.com siparişinize dair sözleşme ile ilgili bilgiler


Altincicadde.com ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda 3 yıl süre ile saklanır. 3 yıl boyunca altincicadde.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerle ilgili sözleşmelere Siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş sürecindeki olası hataların düzeltilmesi


Sipariş Özeti

Siparişinizi tamamlamadan önce size alacağınız ürünler ve bu ürünler karşılığında ödeyeceğiniz KDV ve kargo ücreti dahil toplam tutar “Sipariş Özeti” başlığı altında açık bir şekilde gösterilir. Sipariş Özetini inceleyip değiştirmek istediğiniz ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgi varsa

  1. Sepetim sayfasında değişiklik yapmak isterseniz “sepete geri dön” butonuna tıklayarak,

  2. Teslimat bilgilerinde değişiklik yapmak isterseniz “değiştir” butonuna tıklayarak,

  3. Ödeme bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz “değiştir” butonuna tıklayarak,

    gerekli adres değişikliğini yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması


Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle altincicadde.com’un tüketiciden elde ettiği kişisel bilgi ve veriler altincicadde.com tarafından gizli bir şekilde tutulmakta, üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Ancak Üye, altincicadde.com’a üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin  kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasına, DOL iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına altincicadde.com ve DOL iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, DOL iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, altincicadde.com ve DOL iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları


Altincicadde.com ve tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir. 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Size özel kampanyalardan, indirimlerden, yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.