KAMPANYA KOŞULLARI :

 Kampanya kapsamında Worldcard ile 16-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında altincicadde.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri işlemlere 20 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplamda 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.

Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.

Kazanılan Worldpuan'lar 7 Haziran 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Haziran 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Haziran 2018 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır

Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır.

Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank  Worldcard’lar dahildir

Yapı Kredi Bankası ve altincicadde.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolu ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ALTINCICADDE yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ALTINCICADDE yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ALTINCICADDE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Anadolu Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ALTINCICADDE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.


Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Size özel kampanyalardan, indirimlerden, yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.